Strona główna zadzwoń: +48 784 913 009 Oferta Galeria Poradnik O firmie Kontakt Tło formularza Tło formularza

SYSTEM AUTOMATYCZNEGO NAWADNIANIA


Dla posiadaczy ogrodów o dużej powierzchni ogromnym ułatwieniem w pielęgnacji roślin i trawnika jest system automatycznego nawadniania. Nawadnianie ogrodu ręcznie za pomocą tradycyjnego węża ogrodowego jest czasochłonne, wiąże się z dużymi stratami wody i nierównomiernym podlaniem roślin. Natomiast system automatycznego nawadniani dostarcza roślinom odpowiednią ilość wody w odpowiednim miejscu i czasie, dba o nawodnienie trawnika, dzięki czemu będziemy cieszyć się pięknym, soczysto zielonym dywanem i co ważne pozwoli nam na bezstresowy wyjazd wakacyjny bez martwienia się o kondycję naszego ogrodu. Sterownik pozwala nam zaprogramować czas i dni nawadniania, a czujnik deszczu wyłączy system podczas dni deszczowych. Zraszacze są praktycznie niewidoczne, brak elementów utrudniających koszenie, praca całego systemu jest bezobsługowa, bezgłośna i niezawodna.

W skład systemu nawadniającego wchodzą: odpowiednio dobrane zraszacze, systemy rur, złączki, sterowniki jak również czujniki wilgotności czy deszczu. W naszym klimacie, kiedy z roku na rok obserwujemy coraz cieplejsze lata, utrzymanie ogrodu w dobrym stanie nie jest łatwe. Proponujemy Państwu montaż automatycznego nawadniania, zwłaszcza na początku realizacji ogrodu, ale także w ogrodach już istniejących (wbrew pozorom można zamontować cały system nie niszcząc nasadzeń i trawnika).

Nasza firma posiada doświadczenie w projektowaniu i montażu systemów automatycznego nawadniania. Stosujemy jedne z najlepszych na rynku materiały marki HUNTER, są one niezawodne i trwałe.
System automatycznego nawadniania
<< WRÓĆ DO ARTYKUŁÓW
Kreska
Strona główna       Oferta       Galeria       Poradnik       O firmie       Kontakt
Projektowanie oraz wykonanie ogrodów. Ogrody-Alicji.
        Wszelkie prawa zastrzeżone, Rzeszów 2008-2014r.
 Współpraca: osiedlesloneczne.com | fashionrattan.pl