Strona główna zadzwoń: +48 784 913 009 Oferta Galeria Poradnik O firmie Kontakt Tło formularza Tło formularza

O FIRMIE


Ogrody Alicji to prężnie rozwijająca się firma, dysponująca wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą.

Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów i terenów zieleni wszelkiego typu: ogrody wodne, oczka wodne, trawniki, ogrody skalne i żwirowe. Wykonujemy wszystkie prace, począwszy od projektu ogrodu do ostatecznej realizacji i pielęgnacji.

Stale pogłębiamy naszą wiedzę biorąc udział w szkoleniach i międzynarodowych wystawach ogrodniczych np. Chelsea Flower Show w Londynie. Inspiracji szukamy również poprzez zwiedzanie prywatnych ogrodów w Anglii.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem ogrodniczym, dzięki któremu każde zlecenie wykonujemy sprawnie w ustalonym terminie.

Dbamy o to by nasze ogrody sprawiały wrażenie stworzonych przez naturę, jednak każdy szczegół jest przemyślany i zaprojektowany tak, aby w rezultacie powstała harmonijna i atrakcyjna całość wkomponowana w naturalny krajobraz.

W naszych projektach pamiętamy, że ogród jest niejako przedłużeniem domu, jego drugą częścią, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, bierzemy pod uwagę preferencję inwestora i staramy się je w pełni realizować, ponieważ prawdziwy ogród powinien być odzwierciedleniem charakteru i upodobań właściciela, bo to właśnie stanowi o jego duszy.
Kreska
Strona główna       Oferta       Galeria       Poradnik       O firmie       Kontakt
Projektowanie oraz wykonanie ogrodów. Ogrody-Alicji.
        Wszelkie prawa zastrzeżone, Rzeszów 2008-2014r.
 Współpraca: osiedlesloneczne.com | fashionrattan.pl