Strona główna zadzwoń: +48 784 913 009 Oferta Galeria Poradnik O firmie Kontakt Tło formularza Tło formularza

PORADNIK


Poradnik stworzyliśmy dla wszystkich miłośników ogrodów, którzy w wolnych chwilach szukają inspiracji, porad, ciekawostek ogrodniczych. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo niezbędne informacje, które pomogą w tworzeniu i pielęgnacji Waszych ogrodów, tak aby były piękne, funkcjonalne i przynosiły mnóstwo radości.

Poradnik podzieliliśmy na 3 działy:

Kalendarz ogrodnika

Kalendarz ogrodnika

Każdy ogród wymaga naszej uwagi przez cały rok. W miesiącach zimowych pracy jest oczywiście mniej niż w sezonie, ale nawet wtedy gdy wszystko przykryte jest puchatą warstwą śniegu, nie możemy zapominać o doglądaniu naszego ogrodu. Aby ułatwić Państwu pracę w ogrodzie stworzyliśmy kalendarz z opisem prac w ogrodzie ozdobnym, sadzie i warzywniku z podziałem na 12 miesięcy.
Style ogrodów

Style ogrodów

W tym dziale prezentujemy rodzaje ogrodów. Dla każdego z nas wymarzony ogród znaczy coś innego. Niektórzy widzą go w formie minimalistycznych, uporządkowanych rabat w stylu nowoczesnym, inni lubią naturalistyczne swobodne klimaty pasujące do ogrodu rustykalnego, a jeszcze inni zafascynowani klimatem śródziemnomorskim marzą o stworzeniu ogrodu wprost z Grecji, Chorwacji czy południa Włoch.
Zapraszamy do zapoznania się ze stylami ogrodów i wyboru tego jednego, idealnego dla nas.
Artykuły

Artykuły

W tym dziale znajdziecie Państwo zbiór artykułów dotyczących projektowanie, wykonania i przede wszystkim pielęgnacji ogrodów. W tym miejscu prezentujemy również, ciekawe rozwiązania jakie możemy zastosować w ogrodzie, aby praca w nim stała się prostsza i przyjemna.
Kreska
Strona główna       Oferta       Galeria       Poradnik       O firmie       Kontakt
Projektowanie oraz wykonanie ogrodów. Ogrody-Alicji.
        Wszelkie prawa zastrzeżone, Rzeszów 2008-2014r.
 Współpraca: osiedlesloneczne.com | fashionrattan.pl