Strona główna zadzwoń: +48 784 913 009 Oferta Galeria Poradnik O firmie Kontakt Tło formularza Tło formularza

PROJEKT


Decydując się na założenie ogrodu często zapominamy o projekcie, traktując go jako dodatkowy, niepotrzebny koszt. Nic bardziej mylnego, projekt jest pierwszym i najważniejszym etapem tworzenia naszego wymarzonego ogrodu. Pracując nad projektem, tworzymy dobrze przemyślaną, spójną całość z pięknie skomponowanymi rabatami, dogodnymi ścieżkami, użytecznym tarasem czy altaną. Nie popełniamy typowych błędów takich jak chaotyczne rozmieszczanie obiektów ogrodowych czy kupowanie pojedynczych roślin, które akurat wpadły nam w oko, bez zastanowienia się jak będą pasowały do pozostałych lub jak będą wyglądać po kilku latach. Projekt pozwoli nam zaplanować koszty zaoszczędzić czas i uniknąć chaosu w naszym ogrodzie.


Jak powstaje projekt.

- pierwsze rozmowy z Państwem z ustaleniem wstępnych informacji o działce,

- bezpłatna wizyta w miejscu planowanego ogrodu - przeprowadzamy wywiad, aby poznać Państwa upodobania i preferencje, dokonujemy pomiarów działki , robimy rozpoznanie glebowe i klimatyczne (klientów prosimy o przygotowanie dostępnych map terenu, w tym map geodezyjnych działki i przebiegu instalacji podziemnej),

- stworzenie wstępnej koncepcji ogrodu w postaci szkicu poziomego - na konsultacjach dopracowujemy koncepcję wspólnie, tak aby w pełni spełniała Państwa oczekiwania. Na tym etapie określamy wstępny kosztorys ogrodu,

- stworzenie projektu szczegółowego na podstawie zaakceptowanej przez Państwa koncepcji - projekt w postaci rysunku bądź w wersji komputerowej z wizualizacjami, zawiera spis wszystkich roślin (ilość, rozstawa) i kosztorys wykonawczy.


Cena projektu zależy od powierzchni ogrodu i stopnia skomplikowania aranżacji. Cena projektu wykonanego przez nas wynosi 100-150 zł za ar działki.

Przyjmuję się że cena projektu stanowi 5 - 10% kosztów całego ogrodu.
Kreska
Strona główna       Oferta       Galeria       Poradnik       O firmie       Kontakt
Projektowanie oraz wykonanie ogrodów. Ogrody-Alicji.
        Wszelkie prawa zastrzeżone, Rzeszów 2008-2014r.
 Współpraca: osiedlesloneczne.com | fashionrattan.pl